Stag Geciktirici Sprey

  • Ürün Kodu: : stagsprey
  • Stok Durumu: : 100 Adet Kaldı
  • 49,00TL
  • 49,00TL

  • Vergiler Hariç: 49,00TL

STAG® Spray; 45 yıldır Türkiye de satışa sunulmuş ve kendisini ispatlamış kaliteli bir geciktirici spreydir. 

STAG® Geciktirici Sprey bir cinsel üründür. Erkekler için üretilmiştir. Etkileri; penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir. Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir.

STAG® Geciktirici Sprey'in Yan Etkileri Var mı? Geciktirici Sprey'in günümüze kadar bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Geciktirici Sprey'in günümüze kadar bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Geciktirici Sprey Kalite Kontrol: STAG® Geciktirici Sprey , Üretimi Alman İlaç kanunları ve GMP (good Manufacturing Practice) kurallarına bağlı olarak modern ilaç teknolojisinin sağladığı yüksek standart ve emniyet koşulları ile üretimi yapılmaktadır .  Katı ve gelişmiş bir kalite kontrol sistemi uygulanmakta ve GLP (good laboratory practice) den taviz verilmemektedir.  Erken boşalma milyonlarca erkekte en az bir kez görülen yaygın bir problemdir. Erkek nüfusunun yaklaşık %75 inde bu sorun gözlemlenmektedir.

Cinsel aktivitinizden sadece 5 dakika kadar önce sıkacağınız STAG® Geciktirici sprey ile;

* Gereğinden yüksek olan cilt hassasiyetinizi belirli ölçüde düşürecek,

* Daha sorunsuz ve uzun bir ereksiyona kavuşacak,

* Kendinize olan güveninizi ve tatmin duygunuzu artıracak,

* Aynı zamanda partnerizinde cinsel tatminkarlığını yükseltebileceksiniz.

STAG® Geciktirici Spray pek çok kullanıcının defalarca sipariş ettiği ve memnun kaldığı piyasadaki en uygun fiyatlı geciktirici spreylerden biridir.  STAG® Sprey Kullanımı: Ürünü cinsel ilişkiye girmeden 5-10 dakika önce 3' er püskürtme şeklinde iki kez erkeklik organının uç kısmına sıkılmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi