Teslimat Bilgileri

Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir.

Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır. Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir. Firmamız''dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının alınmasından sonra, siparişiniz içeriği belli olmayacak şekilde hazırlanır ve 2 iş günü içerisinde Kargo şirketine teslim edilir. Cumartesi günleri öğlen saat 14:00''dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
 
Sipariş teslimleri... İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 2 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde teslim edilir. Cumartesi Öğlen saat 14:00''dan sonra verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.Gönderilen kargolarda gönderici kısmında firmamızın ismi (müşterimizin özel hayatı gizliliği bakımından) yer almaz.Şahıs ismi yazılır. Kargo şirketine hiçbir şekilde kargo içeriği bildirilmez.

 

Teslimat ve Kargo Ücretleri... Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

 

Kategorilere göre özel teslimat şartları... Firmamızın sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır. Örneğin ''Erotik Kostüm'' kategorisinden yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için ''Müşteri Hizmetleri Departmanı'' devreye girer.

 

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa... Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz veya telefon etmeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.
 
 
İstisnalar :
Satışta yer alan her ürün stoklarımızda mevcuttur. Bu nedenle sorun yaşanma olasılığı çok zayıftır. Yinede istenmeyen özel bir durum oluşması halinde teslim süreleri değişebilmektedir veya sipariş iptali yapılabilir.
 
 
Kapıda Ödeme :ARAS Kargo işbirliği ile sizlere yepyeni hizmetimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık sitemizden sipariş etmek istediğiniz ürünlerin bedellerini kargonuz geldiğinde kapınızdan ödeyebileceksiniz !
 
 
ARAS Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir. Ödeme yapmadan önce ARAS Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı +15 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır.

ARAS Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız.
Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.
İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri bizim sizi arayarak teyit etmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Bu sebeple sisteme sipariş esnasında telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz.
 
Önemli Not : Kapıda ödeme seçeneğini isteyen müşterilerimizin kargoları bir gün sonra hazırlanarak ARAS kargo şirketine teslim edilir.
 

Adres vermeden sipariş verin!

Adres detaylarınızı vermek istemezseniz, size en yakın ARAS Kargo şubesini belirtip, siparişinizi ARAS Kargodan teslim alabilirsiniz:

  • Size en yakın ARAS Kargo şubesinin detaylarını yazıp sipariş verin.
  • Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)
  • Kargo gelince Telefon ihbarı ile Kargonuzu ARAS Kargo şubesinden alın!

 

İnternet sitemiz haricinde fiziksel bir mağazamız bulunmamaktadır.