Jartiyer Çorapları


 

Mini Etek Çorap Takımı

59,90TL
 

Seksi Jartiyer Çorabı

29,90TL
 

Dantelli Jartiyer Çorabı

29,90TL
 

Fileli Çorap Şort Takım

59,90TL
 

Jartiyerli Şort Takım

59,90TL
 

Seksi Jartiyer Gelinlik Çorap

39,90TL
 

Seksi Jartiyer Çorabı

39,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Kadına yer yüzünde en çok yakışan iç çamaşırı modellerinden birisidir jartiyer çorapları.
Tabi giyinince iş bitmez asıl yetenek onu doğru bir şekilde kullanabilmekten geçer. Uygun jartiyer çorapları kullanımı hakkında bir kaç bilgi vermek gerekirse, öncelikle ten renginiz ve vücut şeklinize en uygun modeli bulmalısınız. Dikkat etmeniz gereken şey ise jartiyer çorap. İnce çorap olduğu için oturup kalktığınız zaman jartiyeri tutan klipsler sayesinde bacaklarınızdan kolayca sıyrılabilir bu durumda sürekli jartiyer çorabını çekiştirme sendromu yaşayabilirsiniz. Önerimiz ise jartiyer çoraplarının üst kısımları silikonlu yani giyindiğiniz de bacağınıza yapışan ve kaymamasını sağlayacak türünü tercih etmeniz.
Eğer ince çorap yerine dantelli bir jartiyer çorap kullanıyorsanız striperları dantele sıkıştırmanızı tavsiye ederiz böylece daha sağlam olacaktır.
Jartiyer çorabı kullanırken en çok yaşanılan şey striperların çıkmasıdır. Son bir uyarı jartiyer çorabı kullanacağınız zaman dar etek ve dar kotlardan kaçının çünkü jartiyer in hatları belli olduğu takdirde oldukça itici bir görüntü vermiş olabilirsiniz.
Unutmayın, jartiyer çorabı giyen bir kadın diğer dişilerden her zaman bir adım öndedir.