Fantazi İç Giyim


 

Dantel İç Giyim Takımı

69,90TL
 

Dantel Çamaşır Takımı

69,90TL
 

Dekolte İç Giyim

69,90TL
59,90TL
 

Dekolteli İç Giyim Takımı

49,90TL
 

Dekolteli Seksi Çamaşır Takım

69,90TL
39,90TL
 

Dekolteli Çamaşır Takımı

89,00TL
49,90TL
 

Dekolteli Çamaşır Takımı

59,90TL
 

Erotik İç Giyim

59,90TL
 

Erotik Sütyen Takım

59,90TL
49,90TL
 

Erotik Sütyen Çamaşır Seti

59,90TL
 

Etekli Leopar Takım

45,00TL
19,90TL
 

Fantazi İç Giyim Body

79,90TL
 

Fantazi İç Giyim Takım

79,90TL
 

Fantazi İç Giyim Takımı

79,90TL
 

Fantazi İç Giyim Takımı

79,90TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)

Fantazi İç Giyim Modelleri

Fantezi iç giyim modellerine  olan ilgi gün geçtikçe çoğalırken, bu konuda oldukça iddialı ve çarpıcı tasarımları gece giyim sizlerin beğenisine sunuyor. Her yaşa ve zevke hitap eden fantezi iç giyim modellerini, çeşitli beden ve renk seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Bu kategori başlığında yer alan ürünler arasında, hayal gücünün en canlı etkileyici yansımalarını bulabilir ve bu ürünlerden beğendiklerinizi seçerek, yaşamınıza değişik renkler katabilirsiniz. En çok tercih edilen fantezi iç giyim ürünleri söz konusu olduğunda elbette akıllara, vücut çorapları, fantezi kostümleri ve jartiyer iç giyim ile birlikte kullanılabilen iç çamaşır takımları geliyor. Jartiyerler, en seksi iç giyim ürünleri arasında yerlerini güvenle korurlar ve bununla beraber en ucuz fantazi iç giyim seçeneklerinin başında yer almaktadırlar.  Baş döndüren tasarımlara sahip olan jartiyerler, iç çamaşırı takımıyla birlikte satın alınabilir. Fakat bu ürünleri tek başına satın alarak, isteğinize uygun iç çamaşırı modelleriyle kombin etmek tamamen sizin zevkinize kalmış.

Ayrıca jartiyer iç giyim modelleri ile birlikte tercih edilecek çorapları ÇORAPLAR kategorimizde bulabilirsiniz. Jartiyer kullanılırken giyilen çorapların doğru seçilmesi önemlidir. Jartiyerlerin modeli ve rengi ile uyum sağlayacak olan birbirinden şık çoraplar, şıklığınıza şıklık katacaktır. Jartiyerlerin çoraba tutturulan klipsleri, özenle tasarlanmıştır ve çoraplara herhangi bir şekilde zarar vermez. Ancak yine de uygulama sırasında dikkatli olmak ve bu klipsleri, çorapların lastik kısmına denk gelecek şekilde tutturmak, hem çorabın hem jartiyerin daha uzun ömürlü bir kullanım sunmasına yardımcı olacaktır. Jartiyerli ürünleri bir takım halinde satın almak isterseniz, bu türdeki bir üründe iç çamaşırından çoraplarına kadar her şey, uyum içerisinde dizayn edilmiştir. Büyük beden fantazi iç giyim seçenekleri de ilgi görmektedir. Dilerseniz büyük beden iç giyim kategorimizden bu modellerimizi de inceleyebilirsiniz.